FOTKA E

Firma plná zážitků

Benefity, hodinovka nebo fixní mzda jsou u nás samozřejmostí. To co hledáte je práce, do které se budete těšit. Šéfa, který vás podpoří a partu kolegů, se kterými zažijete spoustu zábavy. Proč se v práci trápit, když jí můžete mít rádi. My víme jak na to, máme přes 180 spokojených zaměstnanců. Přidejte se k nim a přesvědčte se.

  • vydělejte si po zapracování 20.000 – 30.000 Kč měsíčně
  • získejte jistotu díky hlavnímu pracovnímu poměru
  • po zkušební době budete dostávat stravenky v hodnotě 100 Kč/den
  • pracujeme v týdnu, o víkendu a svátcích odpočíváme
  • vše vás naučíme, všechna školení jsou zdarma
  • pomůžeme vám získat bohaté zkušenosti a posunout vaší kariéru
  • budete mít své moderně vybavené pracovní místo, žádné střídání
  • máme pro vás připravený dotovaný neomezený tarif na volání
  • dotujeme i kávu a obědy

Užijeme si zábavu na akcích jako lasergame, paintball, Escape, lezecká stěna, atd.
Soutěžit můžete o tablety, televize, notebooky, zájezdy do exotických zemí, atd.Pracujte v oblasti aktivního telemarketingu, jedná se o pestrou práci, v Klimatizovaném a moderně vybaveném prostředí.
Minimum, které pro práci potřebujete, je ukončené základní vzdělání, trestní bezúhonnost, dobré vyjadřovací schopnosti a chuť pracovat.

Stát se člověkem, který chodí rád do práce, je snadné. Pošlete svůj životopis a o zbytek se postaráme.
Těšíme se na vás.

Náborový dotazník

Jméno (vyžadováno)

Příjmení (vyžadováno)

Telefon (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Adresa trvalého pobytu

Vaše Poslední pracovní zkušenost

Máte zkušenosti s telemarketingem. Pokud ANO tak jaké?

Nejvyšší dosažené vzdělání

Nejbližší možný termín nástupu

Vaše časové možnosti?

O jaký typ spolupráce máte zájem
DPPHPP

Preferované pracovní směny
DopoledníOdpolední

Jak jste se o nás dozvěděli?

V případně doporučení od koho?

Životopis (Max 2MB)

Souhlas se zpracováním osobních údajů

dle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění (dále jen “zákon o ochraně osobních údajů”) pro účely personálního výběrového řízení.

Já, výše uvedený podáním přihlášky do výběrového řízení o zaměstnání v souladu s ust. § 5 odst. 2 zákona o ochraně osobních údajů, uděluji tímto společnosti Attigente Group, spol. s r.o., IČ: 24153222, se sídlem Václavské náměstí 806/62, 110 01 Praha 1 – Nové Město, svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů uvedených v přihlášce do výběrového řízení a jejích přílohách (např. životopis) a dalších údajů a informací týkajících se mé osoby v nich uvedených v rozsahu pro účely posouzení a vyhodnocení mé žádosti o získání zaměstnání v současných i budoucích výběrových řízeních ve společnosti Attigente Group, spol. s r.o. za účelem zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání, a to na dobu jednoho roku od odeslání této přihlášky.

Současně prohlašuji, že jsou mi známa práva, která mi dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů náleží, zejména potom že je mi známo mé právo souhlas kdykoli odvolat, přičemž odvolání souhlasu je možné uskutečnit podle pokynů na https://www.attigente.cz/odvolani-souhlasu/.

Životopisy zasílejte na e-mail recepce@attigente.cz, nebo prostřednictvím našich webových stránek www.attigente.cz v sekci kariéra.