CO OD NÁS MŮŽETE OČEKÁVAT?

STABILITU, FÉROVÉ JEDNÁNÍ A PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ!

HLEDÁM PRÁCI HLEDÁM BRIGÁDU REKVALIFIKACE

Zaměstnáváme cca 180 zaměstnanců, a jelikož kvalitní a spokojení zaměstnanci tvoří nejpodstatnější část cesty k úspěchu, snažíme se jim práci hodně oživit. Velmi se to odráží v našem přístupu k zaměstnancům, který je více přátelský a kolegiální, než tomu bývá jinde. Naším cílem je budovat se zaměstnanci dlouhodobý pracovní vztah, který je výhodný pro obě strany i proto naším zaměstnancům zajišťujeme kvalitní školení s následným vzdělávacím programem. Také každého spravedlivě odměníme pomocí pestrého provizního a bonusového systému. Naše Call centrum je možnost, získat nové zkušenosti bez ohledu na to, zda máte, či nemáte v tomto oboru praxi. Jsme odborníci na komunikaci a jako takoví jsme dobře vybaveni k tomu, abychom Vás vše naučili.

Díky pestrosti naší pracovní nabídky máte možnost zvolit si právě tu, která Vám bude vyhovovat nejvíce. Vybrat si můžete mezi dlouhodobou brigádou nebo plným pracovním úvazkem na prodejním či neprodejním projektu. Poskytujeme i příležitost krátkodobého přivýdělku na konkrétní období nejen pro studenty v období letních prázdnin, ale také ženám na rodičovské dovolené a lidem s částečným, plným nebo starobním důchodem. Tato varianta je vhodná i pro ty co již mají své zaměstnání, ale chtějí si vydělat nějakou korunu navíc. Nemáme nastavené věkové limity, věková pestrost našich zaměstnanců nemá konkrétní hranice.

Hodně si uvědomujeme, že styl práce v call centru může být pro zaměstnance stereotypní a vyčerpávající. Proto samozřejmě nechybí relaxační zóna s Xboxem i stolním fotbálkem a k tomu bohatý program pravidelných sportovních akcí např. paintball, lezecká stěna, beach volejbal, badminton, a jiné. Také jako poděkování za spolupráci pořádáme tematické Vánoční večírky.

Pokud jste komunikativní a vyberete si jednu z možností – práce v Ústí nad Labem nebo brigáda v Ústí nad Labem, stačí kliknout na jeden z odkazů níže, poslat nám životopis a my Vás obratem pozveme na výběrový pohovor.

Teď už jen stačí vybrat si variantu, která Vám vyhovuje!

ČEKÁ VÁS BÁJEČNÝ KOLEKTIV

Jsme rádi, že jste si vybrali pro svou kariéru právě naši společnost.