KDO JSME

  • Moderní call centrum s pobočkami v centru města Ústí nad Labem a Jirkově
  • Nabízíme profesionální a komplexní servis pro vaši firmu
  • Zaměstnavatel s individuálním přístupem ke svým zaměstnancům
  • Společnost, ve které můžete profesně i kariérně růst

O NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Společnost byla založena v roce 2011 jako dceřiná společnost firmy Attigente, s působností v Praze. V červenci roku 2012 jsme se osamostatnili. Díky spolupráci s nadnárodními společnostmi, která nadále trvá, jsme mohli pokračovat v rozšiřování našich aktivit. Dosavadní provoz v Ústí nad Labem, který měl v té době pětatřicet pracovních míst, se nám podařilo rozšířit o dalších třicet dva míst a vybudovat odpovídající zázemí pro naše zaměstnance. Na základě dalších nových projektů a stoupajícím zájmem o naše služby, jsme se rozhodli expandovat, a na začátku tohoto roku jsme otevřeli novou pobočku v Jirkově. Naše společnost nyní zaměstnává 230 osob a stále se rozrůstá. V této chvíli již patříme k významným zaměstnavatelům severočeského regionu.

       

Velikost naší firmy ale není to nejdůležitější.  Velmi si zakládáme na vysoké kvalitě poskytovaných služeb pro naše klienty i otevřený a přátelský přístup k našim zaměstnancům, za což jsme obdrželi mimořádné ocenění. Dalším posunem je získání akreditace a autorizace na poskytování kurzů a zkoušek pro zájemce se specializovanou odborností. O to víc nás těší a dále zavazuje, že tyto akreditace získají pouze mimořádně připravení a fundovaní žadatelé

Naše společnost se stala členem Okresní hospodářské komory v Ústí nad Labem, která patří k  nejvýznamnějším podnikatelským institucím v regionu, všem svým reprezentantům nabízí poradenskou činnost, podporu v oblasti vzdělávání, právní a legislativní služby a informační servis. Členství nám otevírá nové možnosti v oblasti spolupráce s dalšími členy OHK.
 

Pokud tedy hledáte spolehlivého partnera s dostatkem zkušeností, obraťte se s důvěrou na naši společnost Attigente Group, spol. s r. o.

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Jiri_Vrbka

Ing. Jiří Vrbka

Jednatel a spolumajitel společnosti
 
Matej_Prosek

Matěj Prošek

Výkonný ředitel

STŘEDNÍ MANAGEMENT

Petr_Holub

Petr Holub

Manažer backoffice
 
Sona-Krskova

Soňa Kršková

Manažer lidských zdrojů